Obľúbené
Obľúbené
Nezaradené
Posted in

Olej z marakuje ako skvelá alternatíva pre pleť!

Posted in

Marakujový olej patrí medzi kozmetické výrobky a je vysoko účinný. Dôvodom je zloženie, ktoré je plné výživných látok  a vitamínov. Olej z marakuje sa vyrába prostredníctvom lisovania za studena. Ide o šetrný proces výroby, vďaka ktorému sa zachová účinnosť všetkých látok.

Stopercentný Bio Organic olej z marakuje slúži výlučne na vonkajšie použitie. Blahodárne účinky tohto výnimočného produktu sú známe už od nepamäti. Olej z marakuje sa dostáva čoraz viac do popredia a zároveň si tak získava priazeň množstva ľudí. Na čo sa tento malý zázrak využíva a sú jeho účinky skutočne tak prospešné?

Ochráni a vyživí pleť až do hĺbky

Najväčšou výhodou oleja z marakuje je to, že je vhodný prakticky pre akýkoľvek typ pleti. Pokožke dodáva všetky potrebné živiny vrátane kolagénu, ktorý vekom ubúda. Vďaka marakujovému oleju budete mať v koži dostatok kolagénu, čím sa zabráni jej predčasnému starnutiu. Okrem iného, marakujový olej reguluje produkciu kožného mazu a výrazne tak znižuje jeho tvorbu.

To je dôvod, prečo je vhodný aj pre mastnú a problematickú pleť so sklonom k tvorbe akné. Naopak, suchej pleti dodáva marakujový olej hydratáciu, spevnenie a svieži pocit. Dokonca, vďaka vysokému obsahu vitamínu C marakujový olej ochraňuje pleť pred slnkom. Taktiež posilňuje odolnosť voči ultrafialovému žiareniu, čo je v lete skutočne potrebné.

Vhodný aj pre očné okolie

Len málo z kozmetických prípravkov je vhodných aj na starostlivosť o očné okolie. To však marakujový olej zahŕňa. Zároveň nedráždi a vyživuje aj veľmi tenkú kožu v okolí očí. Olej z marakuje napomáha redukcii vrások a taktiež zbavuje nepríjemných kruhov pod očami. Okrem iného, po nanesení nezanecháva mastný film na pokožke, a tak nemusíte mať obavy, že by sa vám vplyvom toho rozmazala riasenka.

Vyskúšajte tento jedinečný produkt aj vy a pri pravidelnom užívaní sa výsledky dostavia takmer ihneď!

Join the conversation

Prihlásiť sa
Vytvoriť účet

Odkaz na nastavenie nového hesla bude odoslaný na váš email.

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Obnova hesla

Stratili ste heslo? Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu. E-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.

Košík 0