Obľúbené
Obľúbené
Nezaradené
Posted in

Melónový olej: prečo by ste ho mali začať užívať?

Posted in

Účinky melónu sú známe už od nepamäti. Napomáha pri rôznych zdravotných problémoch a okrem iného, ľudia obľubujú jeho konzumáciu, predovšetkým v lete. Vedeli ste však o tom, že z melóna sa vyrába aj olej? Prinášame vám niekoľko dôvodov, prečo by ste ho mali začať užívať práve vy.

Olej z melónových semien je lisovaný za studena. Tento proces výroby sa označuje ako najviac šetrný a vďaka tomu sa vo výrobku zachovajú všetky účinné látky. Bio Organic olej z melóna obsahuje vitamíny skupiny B, vitamín E a vitamín A. Taktiež sa v jeho zložení nachádza vysoké množstvo minerálov v podobe horčíka, draslíka či vápnika. Tento jedinečný Bio olej je používaný najmä v častiach západnej Afriky, avšak dnes je známy už po celom svete.

Detoxikuje organizmus

Blahodárne účinky melónového oleja zaručujú detoxikáciu tela človeka. Bio Organic olej z melónu odstraňuje z tela toxické látky. Týmto spôsobom podporuje zdravie pečene. Stimuluje jej funkciu a napomáha aj pri rôznych ochoreniach spojených s pečeňou. Melónový olej dokáže telo vyčistiť zvnútra aj zvonku. V prípade, že sa užíva na vonkajšie použitie, napomáha prečisteniu pórov. Vďaka tomu je pokožka jemná, bez akýchkoľvek nedokonalostí. Bio Organic olej z melónových semien zabraňuje vzniku kožných ochorení a taktiež zmierňuje podráždenia.

Má vplyv na obličkové kamene?

Už od pradávna boli známe účinky melónu. Tie sa týkali, predovšetkým obličkových kameňov a močovej sústavy. Dnes tomu nie je inak a aj melónový olej dokáže napomôcť pri liečbe obličkových kameňov. Pri dlhodobom používaní rozpúšťa obličkové kamene a odstraňuje ich príčinu vzniku. Melónový olej taktiež napomáha pri zápaloch močového mechúra a pôsobí tiež ako prevencia vzniku týchto ochorení.

Vyskúšajte melónový olej aj vy a jednoznačne to neoľutujete!

Join the conversation

Prihlásiť sa
Vytvoriť účet

Odkaz na nastavenie nového hesla bude odoslaný na váš email.

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Obnova hesla

Stratili ste heslo? Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu. E-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.

Košík 0