o nás

Prinášame produkty s obsahom huby Reishi (Ganoderma Lucidum - Leskokôrka lesklá), Lions mane ( levia hriva - hericium erinaceus - korálovec ježovitý ), Cordyceps sinensis ( Húsenica čínska ) a iné rôzne zdravé ADAPTOGÉNNE HUBY.

Najlepšie reishi produkty

Reishi je hovorový názov zaužívaný najmä v Japonsku. Odborne sa tejto hube hovorí Lesklokôrovka obyčajná. Krajinou pôvodu je Čína. V starej čínskej medicíne sa hube hovorilo Ling Zhi a jej najcennejší druh, červená Reishi, bola veľmi vzácna.

Coffee Bean

100% arabika

Ponúkame 100% kvalitnú odrodu kávy Arabika, dovážanú z Malajzie.

Coffee Bean

BIO reishi

Naše produkty obsahujú hubu Reishi v BIO kvalite.

Coffee Bean

Čistota

Pri výrobe sa nepoužívajú žiadne umelé hnojivá, pesticídy alebo steroidy.

Do svojho zdravia sa oplatí investovať

Pozrite si ponuku našich produktov s adaptogénnymi hubami.

Náš pRÍSTUP

Náš dodávateľ sa venuje pestovaniu húb a spracovaniu výťažkov z nich od roku 1984. Z vyše 30 rokov skúseností, vedeckého a klinického výskumu rôznych druhov húb vedci zistili, že červené Lingzhi alebo Ganoderma Lucidum (Leskokôrka obyčajná) a Tsugae Linzghi majú najvyššiu hodnotu v porovnaní s inými druhmi húb.

Aby sme zaistili najvyššiu kvalitu bezpečnosti pre všetkých spotrebiteľov, naša Ganoderma a iné zdravotné produkty sa vyrábajú a spracúvajú pomocou smerníc GMP (Smernice kvalitnej výrobnej praxe) v certifikovanej továrni, ktorá sa nachádza v Malajzii.

Výrobky v našej ponuke sú známe pod skratkou ANI – Alternative Nutrition Industry (Alternatívny výživový priemysel).

 

Naša Ganoderma farma je obklopená hlavne tropickými lesmi, ktoré sú nedotknuté vývojom. Rôzne odrody Ganodermy sa kultivujú v subtropickom, vlhkom a monzúnovom podnebí, čo je ich optimálne prostredie.

Farma sa nachádza na ideálnom mieste, kde je dostatok slnka a podnebie je teplé a vlhké počas celého roka. Podmienky na rast sú starostlivo kontrolované našimi skúsenými zamestnancami a rastú v 100%­ organických substrátoch. Ideálna teplota pre pestovanie Lingzhi (podhubia aj plodníc) je medzi 18°C a 30°C a vlhkosť medzi 85% až 95%. Príliš dlhé alebo krátke vystavenie slnku a vysoká koncentrácia kysličníka uhličitého môžu ovplyvniť rast Linghzi.

Naše zariadenia na pestovanie sú vybavené kontrolným systémom teploty a vlhkosti, čo zaisťuje najideálnejšiu klímu pre pestovanie v každom čase. Pestovateľské priestory sú vybudované z odolných materiálov a navrhnuté pre optimálnu ventiláciu. Na našej farme sa využíva 100% organické pestovanie vrátane ryžových pliev a pilín.

Nepoužívajú sa žiadne umelé hnojivá, pesticídy alebo steroidy. Pomocou prirodzených pestovateľských metód produkujeme viac než 200 druhov primárnych a sekundárnych zložiek, ako sú enzýmy, koenzýmy, aminokyseliny, vitamíny, uhľohydráty a iné stopové prvky, ktoré pomáhajú zlepšiť kvalitu úrody, jej množstvo, rast a odolnosť voči hmyzu.

 

Produktový katalóg

Recenzie

Katalóg strukovín

Obchodné podmienky

Veľkoobchod

Kontakt

V tlači

Blog

Ako reklamovať

Kontakt

Adresa firmy


ANI Slovakia s. r. o.,
Priemyselná 8, 071 01 Michalovce
IČO: 50 885 618

Garancia kvality


OSOBNÝ ODBER

Adresa


Obchodná 2
071 01 Michalovce

Kedy?


Pondelok až piatok
08:00 – 12:00
13:00 – 16:00

Pri objednávke nad 37€ ANi Biela horúca čokoláda s Reishi zadarmo!