o nás

Prinášame produkty s obsahom huby Reishi (Ganoderma Lucidum - Leskokôrka lesklá), Lions mane ( levia hriva - hericium erinaceus - korálovec ježovitý ), Cordyceps sinensis ( Húsenica čínska ) a iné rôzne zdravé ADAPTOGÉNNE HUBY.

Niečo o nás

Sme radi, že ste zavítali na naše stránky. Možno sa pýtate, kto vlastne sme a prečo by ste našim produktom vlastne mali venovať pozornosť. Prečítajte si náš krátky príbeh…

Naše prvé  kroky boli plné obáv, no zároveň odhodlania. Presne pred 7 rokmi sme sa rozhodli využiť dary, ktoré nám dáva naša Zem. Huby a prírodné výťažky, ktoré majú nevídané liečivé účinky, no vplyvom moderných trendov upadajú do úzadia. Veríme v to, že alternatívna medicína založená na čisto prírodnom základe má neraz lepšie účinky ako lieky plné chémie.

Do našich produktov pridávame najmä hubu Reishi, ktorá sa vďaka svojim významným liečivým účinkom často označuje aj ako kráľovná húb. Miesto však v našej ponuke majú aj ďalšie adaptogénne vzácne huby, ako napríklad Levia hriva, Cordycpes sinensis, Chaga, shitake alebo hliva ustricová. Taktiež používame adaptogénne korene a byliny. V našich produktoch sa nachádzajú najmä nasledovné – ženšen, Tribulus Terestris (kotvičnik zemný), Maca (žerucha peruánska), Tongkat Ali, Turmeric (Kurkuma), Ashwagandha (withania opojná), Gingko biloba, Matcha a guarana. Súčasťou našich produktov sú aj vzácne oleje MCT, vegánske proteíny a tiež vegánske kolagény.  

Všetky naše produkty sú BIO certifikované, vegánske a s vegánskym certifikátom. Používame len kávu s fair trade certifikátom. Produkty si vyrábame sami, v závode pri Michalovciach. Dokážeme tak detailne kontrolovať kvalitu výroby a zaistiť dodržiavanie najprísnejších štandardov. Naviac, každý náš výrobok komunikujeme s tímom lekárov a špecialistov, ktorí majú bohaté skúsenosti s účinkami jednotlivých húb a prírodných výťažkov. Garantujeme tak, že nami vymyslené zloženie je optimálne namiešané tak, aby pomáhalo liečiť rôzne zdravotné problémy. Všetko to robíme pre vás, našich zákazníkov. Chceme pre vás len to najlepšie, aby ste si každý jeden z našich produktov spájali s pozitívnymi emóciami.

Produkty ANi distribuujeme nielen prostredníctvom nášho e-shopu, ale aj sietí biopotravín. Chceme, aby naše zdravé produkty pomohli čo najviac ľuďom po celom svete. S naším sortimentom sa stretnete v rôznych krajinách Európy, Ázie a USA. Spojené štáty nás dokonca oslovili natoľko, že na Floride čoskoro otvárame náš druhý výrobný závod.

Neutíchajúca priazeň vás, našich zákazníkov, nás neustále posúva vpred, za čo sme veľmi vďační. V roku 2020 sme sa zúčastnili prestížneho dubajského veľtrhu Golf Food, vďaka ktorému sa nám podarilo nadviazať množstvo cenných spoluprác. Náš sortiment sme prezentovali v roku 2021 aj na veľkolepej výstave v Moskve a v roku 2022 v Paríži a Barcelóne. V tomto roku sa chystáme na výstavy v ďalších svetových metropolách.

Prečo to všetko robíme? Naším cieľom je ukázať svetu, že aj prostredníctvom každodennej šálky kávy alebo čaju môžete pomôcť svojmu zdraviu a preventívne ochrániť svoj organizmus pred mnohými zdravotnými problémami. Chceme dokázať, že každým dúškom tohto horúceho moku dokážeme bojovať s rôznymi ochoreniami a spraviť tak ľudí na celej Zemi zdravšími a šťastnejšími. Niekedy stačí tak málo a život človeka sa môže zmeniť o 180 stupňov.

Veríme, že v našej ponuke nájdete aj vy produkt, ktorý vám pomôže a vyčarí vám úsmev na tvári. Ďakujeme, že ste s nami!

S láskou, tím ANi.

Najlepšie reishi produkty

Reishi je hovorový názov zaužívaný najmä v Japonsku. Odborne sa tejto hube hovorí Lesklokôrovka obyčajná. Krajinou pôvodu je Čína. V starej čínskej medicíne sa hube hovorilo Ling Zhi a jej najcennejší druh, červená Reishi, bola veľmi vzácna.

Coffee Bean

100% arabika

Ponúkame 100% kvalitnú odrodu kávy Arabika, dovážanú z Malajzie.

Coffee Bean

BIO reishi

Naše produkty obsahujú hubu Reishi v BIO kvalite.

Coffee Bean

Čistota

Pri výrobe sa nepoužívajú žiadne umelé hnojivá, pesticídy alebo steroidy.

Do svojho zdravia sa oplatí investovať

Pozrite si ponuku našich produktov s adaptogénnymi hubami.

Náš pRÍSTUP

Náš dodávateľ sa venuje pestovaniu húb a spracovaniu výťažkov z nich od roku 1984. Z vyše 30 rokov skúseností, vedeckého a klinického výskumu rôznych druhov húb vedci zistili, že červené Lingzhi alebo Ganoderma Lucidum (Leskokôrka obyčajná) a Tsugae Linzghi majú najvyššiu hodnotu v porovnaní s inými druhmi húb.

Aby sme zaistili najvyššiu kvalitu bezpečnosti pre všetkých spotrebiteľov, naša Ganoderma a iné zdravotné produkty sa vyrábajú a spracúvajú pomocou smerníc GMP (Smernice kvalitnej výrobnej praxe) v certifikovanej továrni, ktorá sa nachádza v Malajzii.

Výrobky v našej ponuke sú známe pod skratkou ANI – Alternative Nutrition Industry (Alternatívny výživový priemysel).

 

Naša Ganoderma farma je obklopená hlavne tropickými lesmi, ktoré sú nedotknuté vývojom. Rôzne odrody Ganodermy sa kultivujú v subtropickom, vlhkom a monzúnovom podnebí, čo je ich optimálne prostredie.

Farma sa nachádza na ideálnom mieste, kde je dostatok slnka a podnebie je teplé a vlhké počas celého roka. Podmienky na rast sú starostlivo kontrolované našimi skúsenými zamestnancami a rastú v 100%­ organických substrátoch. Ideálna teplota pre pestovanie Lingzhi (podhubia aj plodníc) je medzi 18°C a 30°C a vlhkosť medzi 85% až 95%. Príliš dlhé alebo krátke vystavenie slnku a vysoká koncentrácia kysličníka uhličitého môžu ovplyvniť rast Linghzi.

Naše zariadenia na pestovanie sú vybavené kontrolným systémom teploty a vlhkosti, čo zaisťuje najideálnejšiu klímu pre pestovanie v každom čase. Pestovateľské priestory sú vybudované z odolných materiálov a navrhnuté pre optimálnu ventiláciu. Na našej farme sa využíva 100% organické pestovanie vrátane ryžových pliev a pilín.

Nepoužívajú sa žiadne umelé hnojivá, pesticídy alebo steroidy. Pomocou prirodzených pestovateľských metód produkujeme viac než 200 druhov primárnych a sekundárnych zložiek, ako sú enzýmy, koenzýmy, aminokyseliny, vitamíny, uhľohydráty a iné stopové prvky, ktoré pomáhajú zlepšiť kvalitu úrody, jej množstvo, rast a odolnosť voči hmyzu.

 

Viac o účinkoch reishi 

Recenzie

Obchodné podmienky

Veľkoobchod

Kontakt

V tlači

Blog

Ako reklamovať

Kontakt

Telefón

Mail

Adresa firmy

ANilab s.r.o.
Trieda KVP 1
Košice - Mestská Časť Sídlisko Kvp
04023
IČ DPH: SK2121129296
Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu ANIlab
Ku každej objednávke nad 37€ dostanete Reishi kávu zadarmo!