o nás

Prinášame produkty s obsahom huby Reishi (Ganoderma Lucidum - Leskokôrka lesklá), lions mane ( levia hriva - hericium erinaceus - korálovec ježovitý ), Cordyceps sinensis ( husenica cinska ) a iné rôzne zdravé ADAPTOGÉNNE HUBY a iné zdravé produkty ktoré majú blahodárne účinky na ľudský organizmus.

Najlepšie reishi produkty

Reishi je hovorový názov zaužívaný najmä v Japonsku. Odborne sa tejto hube hovorí Lesklokôrovka obyčajná. Krajinou pôvodu je Čína. V starej čínskej medicíne sa hube hovorilo Ling Zhi a jej najcennejší druh, červená Reishi, bola veľmi vzácna.

Coffee Bean

100% arabika

Ponúkame 100% kvalitnú odrodu kávy Arabika, dovážanú z Malajzie.

Coffee Bean

BIO reishi

Naše produkty obsahujú hubu Reishi v BIO kvalite.

Coffee Bean

Čistota

Pri výrobe sa nepoužívajú žiadne umelé hnojivá, pesticídy alebo steroidy.

Do svojho zdravia sa oplatí investovať

Reishi je výnimočná najmä stimulačným účinkom na imunitný systém. Dokáže zvýšiť imunitu aj preventívne a to Vám môže pomôcť napríklad počas sezóny bežných ochorení udržať sa v dobrej kondícií. Zďaleka to však nie je jej jediný pozitívny účinok, keďže Reishi je známa aj v oblasti podpornej liečby rakoviny.

Účinky reishi

Reishi má viacero zdraviu prospešných účinkov. Toto sú niektoré z nich.

Bojuje proti rakovine

Polysacharidy v Reishi podporujú syntézu DNA v jadrách buniek a zvýšujú bunkové delenie, čo odďaľuje nástup starnutia. Prispieva tiež k dlhovekosti.

POSILŇUJE IMUNITU

Reishi podporuje imunitu najmä vďaka tomu, že obsahuje beta-glukány, ktoré majú schopnosť stimulovať tvorbu protilátok v našom tele.

Bojuje proti rakovine

Táto vlastnosť bola preukázaná viacerými štúdiami a podporná funkcia spočíva najmä v zabránení vzniku metastáz a rastu nádorov.

Podporuje chudnutie

Zabezpečuje zrýchlený metabolizmus, odkyslený organizmus, rýchle trávenie, pravidelné vyprázdňovanie a eliminuje všetky problémy s trávením.

Náš pRÍSTUP

Náš dodávateľ sa venuje pestovaniu húb a spracovaniu výťažkov z nich od roku 1984. Z vyše 30 rokov skúseností, vedeckého a klinického výskumu rôznych druhov húb vedci zistili, že červené Lingzhi alebo Ganoderma Lucidum (Leskokôrka obyčajná) a Tsugae Linzghi majú najvyššiu terapeutickú hodnotu v porovnaní s inými druhmi húb.

Aby sme zaistili najvyššiu kvalitu bezpečnosti pre všetkých spotrebiteľov, naša Ganoderma a iné zdravotné produkty sa vyrábajú a spracúvajú pomocou smerníc GMP (Smernice kvalitnej výrobnej praxe) v certifikovanej továrni, ktorá sa nachádza v Malajzii.

Lingzhi a aj naše ďalšie klinicky odskúšané zdravotné doplnky sú tými najlepšími prírodnými produktmi, ktoré môžete užívať na podporu Vášho zdravia a na posilnenie imunitného systému. Výrobky v našej ponuke sú známe pod skratkou ANI – Alternative Nutrition Industry (Alternatívny výživový priemysel).

 

Naša Ganoderma farma je obklopená hlavne tropickými lesmi, ktoré sú nedotknuté vývojom. Rôzne odrody Ganodermy sa kultivujú v subtropickom, vlhkom a monzúnovom podnebí, čo je ich optimálne prostredie.

Farma sa nachádza na ideálnom mieste, kde je dostatok slnka a podnebie je teplé a vlhké počas celého roka. Podmienky na rast sú starostlivo kontrolované našimi skúsenými zamestnancami a rastú v 100%­ organických substrátoch. Ideálna teplota pre pestovanie Lingzhi (podhubia aj plodníc) je medzi 18°C a 30°C a vlhkosť medzi 85% až 95%. Príliš dlhé alebo krátke vystavenie slnku a vysoká koncentrácia kysličníka uhličitého môžu ovplyvniť rast Linghzi.

Naše zariadenia na pestovanie sú vybavené kontrolným systémom teploty a vlhkosti, čo zaisťuje najideálnejšiu klímu pre pestovanie v každom čase. Pestovateľské priestory sú vybudované z odolných materiálov a navrhnuté pre optimálnu ventiláciu. Na našej farme sa využíva 100% organické pestovanie vrátane ryžových pliev a pilín.

Nepoužívajú sa žiadne umelé hnojivá, pesticídy alebo steroidy. Pomocou prirodzených pestovateľských metód produkujeme viac než 200 druhov primárnych a sekundárnych zložiek, ako sú enzýmy, koenzýmy, aminokyseliny, vitamíny, uhľohydráty a iné stopové prvky, ktoré pomáhajú zlepšiť kvalitu úrody, jej množstvo, rast a odolnosť voči hmyzu.

 

Produktový katalóg

Katalóg strukovín

Katalóg francúzskych chlebov

Viac o účinkoch Reishi

Obchodné podmienky

Veľkoobchod

Kontakt

Blog

Ako reklamovať

Kontakt

Adresa firmy


ANI Slovakia s. r. o.,
Priemyselná 8, 071 01 Michalovce
IČO: 50 885 618

OSOBNÝ ODBER

Adresa


Obchodná 2
071 01 Michalovce

Kedy?


Pondelok až piatok
08:00 – 12:00
13:00 – 16:00