Obľúbené
Obľúbené
Nezaradené
Posted in

Olej z uhorkových semien: prečo by ste ho mali užívať?

Posted in

Vo všeobecnosti patrí uhorka k zelenine, ktorá obsahuje vysoké množstvo vitamínov. Pôsobí ako antioxidant a prečisťuje celé telo. Uhorkový olej je vyrábaný prostredníctvom lisovania za studena, pričom sa zachovávajú všetky účinné látky tohto produktu. Na čo všetko sa stopercentný Bio Organic olej z uhoriek používa?

Uhorkový olej obsahuje vysoké množstvo minerálnych látok a vitamínov, ktoré účinky tohto jedinečného produktu ešte viac umocňujú. Taktiež sa používa aj ako súčasť rôznych kozmetických prípravkov. Vo všeobecnosti však platí, že BIO olej z uhoriek je vhodný na vonkajšie aj vnútorné použitie. Na dosiahnutie tých najlepších výsledkov vám postačia len dve čajové lyžičky denne!

Ideálna voľba pre pokožku

Vďaka vysokému obsahu tokoferolov a fytosterolov je uhorkový olej skvelou alternatívou pre zlepšenie stavu pleti. Stopercentne Bio Organic olej z uhoriek dodáva pokožke hydratáciu a podporuje jej pružnosť. Zároveň je účinnou zbraňou v boji proti predčasnému starnutiu pleti. To sa týka, predovšetkým vrások a rôznych pigmentov či kožných ekzémov. Vďaka jedinečnému zloženiu dokáže uhorkový olej zmierniť akékoľvek podráždenia či, dokonca, výrazne sťahuje póry. To znamená, že vďaka uhorkovému oleju tak často nevznikajú nedokonalosti, ako napríklad čierne bodky, pupienky či akné.

Dokonale vyživuje vlasy

Ak trpíte problémom akým sú suché vlasy bez života, máme pre vás riešenie. Olej z uhorkových semien vlasy vyživuje až do ich najhlbších štruktúr. Zároveň ich posilňuje a zabraňuje nadmernému vypadávaniu. Pri pravidelnom používaní uhorkového oleja sú vlasy plné života a zároveň im je dodaný prirodzený lesk a pružnosť. Uhorkový olej má protizápalové účinky. Vďaka tomu je vhodný na použitie pre vlasovú pokožku, a to aj v prípade, že máte problém s ekzémom či psoriázou vo vlasoch.

Neváhajte a vyskúšajte účinky tohto produktu na vlastnej koži aj vy!

Join the conversation

Košík 0