Obľúbené
Obľúbené
Zdravie
Posted in

Skúste čaj s hubou Reishi. Vaše telo sa vám poďakuje.

Posted in

Snáď neexistuje nikto, kto by nemiloval chuť a vôňu kvalitného bylinkového čaju. Tento horúci dar zo starovekej Číny sa už stáročia teší veľkej obľube aj u nás a ide o vynikajúci spôsob, ako svojmu telu dopriať silu prírody ukrytú v tých najrôznejších bylinkách.

Pravidelné pitie bylinkového čaju nám pomáha s trávením, krvným tlakom, psychickým napätím, nespavosťou a mnohými ďalšími neduhmi. Neexistuje zdravotný problém, proti ktorému by kvalitný bylinkový čaj aspoň trochu nepomohol bojovať.

My sme však prišli na spôsob, ako tieto zdravotné výhody ešte znásobiť a vytvorili sme tak skutočný elixír zdravia. Spoznajte čaj s extraktom huby Reishi!

Zázrak strážený cisármi

Účinky huby Reishi (lat. Ganoderme Lucidum) na ľudské zdravie sú známe už stovky rokov, kedy bola vzácnym a ceneným tovarom na cisárskom dvore starovekej Číny. Vďaka zdravotným benefitom, ktoré jej pravidelné užívanie prináša, si vyslúžila aj prezývku „Elixír zdravia“.

Medzi jej najviac vyhľadávané účinky patria:

  • vyššia výkonnosť
  • detoxikácia organizmu
  • zníženie cholesterolu v krvi
  • prevencia proti rakovine
  • spomaľovanie starnutia
  • liečba alergii
  • lepšie trávenie
  • pomoc pri nespavosti

A to zďaleka nie je všetko.

Zdravia nikdy nie je dosť

Vyššie spomenuté výhody a mnoho ďalších si teraz môžete dopriať priamo vo svojom obľúbenom nápoji. Okrem kávya horúcej čokoládysme skombinovali kvalitný Reishi extrakt aj s našimi bylinkovými čajmi, takže si každý môže vybrať spôsob užívania, ktorý mu najviac vyhovuje.

Tajomstvo našich čajov sa ukrýva v tom, že huba Reishi ich účinky dopĺňa a znásobuje. V ponuke máme kvalitné čaje zo 100% byliniek, ako kamilka,mäta,rakytník,žihľava, ale tiež zázvorový,šípkový,rooibos, či dokonca čiernyaj zelený čaj.

Vyskúšajte čaj s hubou Reishiešte dnes a presvedčte sa o tom, že ide o jednu z najlepších vecí, ktoré pre svoje zdravie môžete urobiť.

Join the conversation

Prihlásiť sa
Vytvoriť účet

Odkaz na nastavenie nového hesla bude odoslaný na váš email.

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Obnova hesla

Stratili ste heslo? Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu. E-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.

Košík 0