Obľúbené
Obľúbené
Nezaradené
Posted in

Cordyceps: Neznáma huba s výnimočnými účinkami

Posted in

V súčasnosti existuje veľké množstvo rastlín a húb, ktoré sú síce menej známe, no za to skutočne účinné. Jednou z nich je aj Cordyceps. Ide o hubu, ktorá je používaná najmä v Ázii a Číne. Táto jedinečná rastlina bola však v minulosti veľmi ťažko dostupná, a to je aj dôvod, prečo jej cena bola o čosi vyššia.

Cordyceps obsahuje biologicky aktívne látky, medzi ktoré patria polysacharidy, nasýtené a nenasýtené mastné kyseliny, vitamíny či minerály a iné telu prospešné látky. Táto jedinečná huba sa v súčasnosti využíva na terapeutické účely, pričom dokáže posilniť celkové zdravie človeka.

Posilňuje imunitný systém

Rastlina s názvom Cordyceps je známa pre svoje účinky, ktoré posilňujú imunitný systém. Človek je tak vďaka tomu odolnejší voči nákaze infekčnými ochoreniami. Cordyceps sa používa najmä ako podpora liečby dýchacích ochorení, a to aj u detí. Organizmus vďaka užívaniu tejto jedinečnej rastliny získava silu a vitalitu.

Vhodný na šport

Cordyceps užívajú aj mnohí športovci, ktorí si túto rastlinu jednoducho nevedia vynachváliť. Okysličuje krv, dodáva energiu a znižuje pocit vyčerpanosti. Okrem iného, podporuje fyzickú silu, vytrvalosť a regeneráciu, čo je pre každého športovca nevyhnutné. O Cordycepse je taktiež známe, že urýchľuje hojenie rán a napomáha rýchlejšiemu zotaveniu po zranení.

Redukuje stres

V súčasnosti stres pociťuje veľké množstvo ľudí. Ako sa ho zbaviť rýchlo a jednoducho? Máme pre vás jedinečné riešenie! Aj v tomto prípade je skvelou voľbou huba Cordyceps. Dokáže znižovať stres, čím zabraňuje vzniku kardiovaskulárnych ochorení, cukrovke či obezite. Okrem iného, zmierňuje prejavy depresie a iných úzkostných stavov.

Ak túžite vyskúšať niečo nové a účinné, v tom prípade je skvelou alternatívou Cordyceps. Neváhajte a zaobstarajte si tento výživový doplnok už dnes!

Join the conversation

Prihlásiť sa
Vytvoriť účet

Odkaz na nastavenie nového hesla bude odoslaný na váš email.

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Obnova hesla

Stratili ste heslo? Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu. E-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.

Košík 0