Obľúbené
Obľúbené
Nezaradené
Posted in

Zelený čaj matcha: Aké prináša účinky?

Posted in

Matcha je celosvetovo známy čaj, ktorý sa čoraz viac dostáva do popredia. U ľudí si získal obrovskú obľubu a rozhodne sa niet čomu čudovať. Matcha čaj pochádza z Japonska, kde sa už od pradávna využíval na terapeutické účely. 

Zelený čaj matcha obsahuje množstvo antioxidantov, vitamínov, minerálov a živín. Je skutočným unikátom a dôvodom sú práve jeho účinky, ktorých rozhodne nie je málo. My si ich postupne predstavíme v nasledujúcich riadkoch. 

Účinný spaľovač kalórií 

Snažíte sa už dlhšiu dobu schudnúť, no stále vám to nejde? V tom prípade máme pre vás jedinečné riešenie! Zelený čaj matcha je stvorený tak, aby maximálne spĺňal všetky účinky. Jedným z nich je aj spaľovanie kalórií, čo je pri chudnutí viac ako potrebné.  

Matcha čaj zvyšuje metabolizmus a napomáha v spaľovaní tukov, a to až štyrikrát rýchlejšie. Okrem iného, výhodou tohto doplnku je najmä to, že neobsahuje žiadne škodlivé a vedľajšie účinky. To znamená, že matcha čaj je maximálne bezpečný pre organizmus. 

Skvelá voľba na detoxikáciu 

Pri chudnutí je skutočne dôležité raz za čas vykonať detox tela. Aj v tomto prípade je matcha čaj skvelá voľba. Táto jedinečná zložka sa považuje za silný detoxikant. Je schopná odstraňovať z tela škodlivé látky, ktoré sú vo forme ťažkých kovov a chemických toxínov. Preto ak túžite vyskúšať určitý typ detoxu, nevynechajte zelený čaj matcha, ktorý je v tomto prípade ideálnym riešením. 

Stop zlému cholesterolu 

Mnohé štúdie, ktoré sa zaoberali výskumom čaju matcha zistili, že tento malý – veľký zázrak dokáže zabrániť tvorbe zlého cholesterolu. Okrem toho je dokázané, že čaj matcha podporuje tvorbu dobrého cholesterolu. Vďaka tomu je výskyt srdcových chorôb u ľudí, ktorí užívajú matcha o čosi nižší. 

Neváhajte a vyskúšajte účinky tohto čaju aj vy. Rozhodne to nebudete ľutovať! 

Join the conversation

Prihlásiť sa
Vytvoriť účet

Odkaz na nastavenie nového hesla bude odoslaný na váš email.

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Obnova hesla

Stratili ste heslo? Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu. E-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.

Košík 0