Obľúbené
Obľúbené
Nezaradené
Posted in

Olej z kurkumy: je skutočne tak výnimočný?

Posted in

Kurkuma je základnou rastlinou vo viacerých častiach Indie. Používa sa na dochucovanie rôznych jedál a je skutočne mimoriadne obľúbená. Vďaka jej priaznivým účinkom sa začal vyrábať aj olej, ktorý sa čoraz viac dostáva do popredia. Aké účinky prináša?

Olej z kurkumy obsahuje vysoko prospešné látky. Ide o stopercentne Bio Organic olej, ktorý pôsobí ako antioxidant a taktiež má protizápalové vlastnosti. Vo všeobecnosti platí, že tento výrobok je veľmi vzácny a je plný aktívnych látok, ktoré zvyšujú účinnosť celého oleja. Bio kurkumový olej je lisovaný za studena a v jeho obsahu nenájdete žiadne konzervanty či iné škodlivé látky.

Protizápalové účinky

Tento jedinečný olej obsahuje kurkumín, ktorý sa považuje za najúčinnejšiu látku v boji proti zápalom. Pri pravidelnom používaní kurkumového oleja sa rýchlejšie zbavíte zápalového stavu. Dokonca, tento jedinečný výrobok sa využíva ako prevencia zápalových ochorení, čo je veľkou výhodou. Bio Organic olej z kurkumy je tiež ideálnou voľbou pre podporu liečby chronických zápalov, ako napríklad artritída či pankreatitída.

Podporuje trávenie

Olej z kurkumy je známy aj pre svoje účinky, ktoré výrazne napomáhajú tráveniu. Látky, ktoré sú obsiahnuté v tomto prípravku dokážu odstraňovať toxické látky z tela. Vďaka tomu sa podporuje funkcia čriev. Bio kurkumový olej je tiež ideálnou voľbou pri podpore liečby nadúvania a plynatosti.

Znižuje riziko vzniku rakoviny

Anti – karcinogénne účinky oleja z kurkumy zabezpečujú výrazný pokles rizika vzniku rakoviny. Zohrávajú v tom rolu aj protizápalové účinky, pretože rast nádoru je spojený so zápalom. Vďaka tomu je Bio Organic olej z kurkumy skvelou alternatívou pre zníženie rizika vzniku rakoviny, a to najmä tej, ktorá by mohla nastať v oblasti tráviaceho traktu.

Tak neváhajte a vyskúšajte olej z kurkumy aj vy. Jednoznačne sa to oplatí!

Join the conversation

Prihlásiť sa
Vytvoriť účet

Odkaz na nastavenie nového hesla bude odoslaný na váš email.

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Obnova hesla

Stratili ste heslo? Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu. E-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.

Košík 0