Obľúbené
Obľúbené
Nezaradené
Posted in

Olej z chia semienok: Aké sú účinky jeho použitia?

Posted in

Chia semienka sa považujú za akýsi malý zázrak. Pridávajú sa do rôznych pokrmov, pričom sa označujú za vysoko výživný produkt. V dnešnej dobe sa vyrába aj olej z chia semienok, ktorý je lisovaný za studena. Aké má účinky na organizmus?

Možno ste o tom ešte nepočuli, no zaujímavosťou je, že stopercentne Bio Organic olej z chia semienok sa vyrába zo semien rastlín s názvom šalvia hispánska. Olej z chia semienok vám postačí užiť dvakrát denne. Okrem iného, je vhodný tak ako na vnútorné, tak aj na vonkajšie použitie. Bio olej z chia semienok obsahuje vysoké množstvo vitamínov, minerálov a účinných látok, ktoré sú vďaka šetrnej výrobe produktu zachované.

Pri akých problémoch môže pomôcť?

Stopercentne Bio Organic olej z chia semienok má liečivé účinky a napomáha pri mnohých ochoreniach či zdravotných problémoch. Viaceré štúdie a vedecké výskumy potvrdili, že tento jedinečný olej dokáže zmierniť prejavy reumatoidnej artritídy, Parkinsonovej či Alzheimerovej choroby. Taktiež je dokázané, že olej z chia semienok znižuje výskyt úzkostných stavov a odbúrava stres. Dôvodom je, že tento produkt pôsobí antidepresívne, čo napomáha aj pri liečbe vážnejších psychických stavov. Okrem iného, zloženie oleja z chia semienok vám zaručí výrazné posilnenie imunitného systému či zlepšenie stavu vlasov, nechtov a pleti.

Zaručená dávka energie

Olej z chia semienok je mimoriadne obľúbený aj medzi športovcami a pracovne vyťaženými ľuďmi. Dôvodom je práve to, že tento stopercentne Bio Organic olej vám zaručí prísun energie. Zároveň zmierňuje únavu, prečisťuje a detoxikuje organizmus. Olej z chia semienok tiež podporuje pamäť a koncentráciu, čo je obrovskou výhodou.

O výsledkoch dlhodobého používania tohto produktu hovoria aj mnohé pozitívne recenzie na internete. Neváhajte a vyskúšajte olej z chia semienok aj vy!

Join the conversation

Prihlásiť sa
Vytvoriť účet

Odkaz na nastavenie nového hesla bude odoslaný na váš email.

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Obnova hesla

Stratili ste heslo? Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu. E-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.

Košík 0