Obľúbené
Obľúbené
Nezaradené
Posted in

Malinový olej: skvelé účinky na celé telo!

Posted in

Medzi menej známe oleje patrí aj malinový. Čoraz viac sa však dostáva do popredia a ľudia si ho postupne začínajú obľubovať. Vo všeobecnosti platí, že maliny obsahujú množstvo vitamínov a vďaka tomu prospievajú zdraviu človeka. Prečo by ste mali olej z malín užívať aj vy?

Stopercentne Bio Organic malinový olej je lisovaný za studena. Vyrába sa zo semien malín, pričom ide o skutočne kvalitný produkt. Toto ovocie je v dnešnej dobe čoraz menej dostupné. Chuť malín zakúpených v obchode sa tým zo záhrady len tak ľahko nevyrovná. Preto je po tomto druhu ovocia veľký dopyt. Aj to je dôvodom toho, prečo sa začal vyrábať olej z malín, ktorý je výbornou prísadou a uplatní sa v každej z domácností.

Regenerácia po opaľovaní

Stopercentne Bio Organic olej z malinových semien je ideálnou voľbou na regeneráciu pleti nielen pred, ale aj po opaľovaní. Tento jedinečný produkt dokáže pokožku ochrániť pred priamymi slnečnými lúčmi a zároveň je skvelou alternatívou aj po opaľovaní, kedy zbavuje tela suchých šupiniek na pokožke. Malinový olej taktiež prinavracia pleti jej odtieň a je vhodný aj pre problematickú pleť, trpiacu kožným ochorením, ako napríklad psoriázou či ekzémami rôzneho typu.

Ideálny pre vlasy

O malinovom oleji je známe, že výrazne napomáha stavu vlasov. V lete zvykne slnko vytiahnuť ich farbu, čomu však olej z malinových semien zabraňuje. Tento jedinečný prípravok udržiava ich farebný tón, pričom im dodá potrebné živiny a lesk. Vlasy sú tak po použití ako znovuzrodené a plné života. Malinový olej môžete taktiež použiť ako vlasové sérum. Postačí vám len pár kvapiek aplikovať do vlasov a výsledky sa dostavia takmer ihneď.

Neváhajte a vyskúšajte aj vy tento zázrak z malín. Účinky tohto jedinečného oleja sú skutočne okúzľujúce a vy svoj výber jednoznačne neoľutujete!

Join the conversation

Prihlásiť sa
Vytvoriť účet

Odkaz na nastavenie nového hesla bude odoslaný na váš email.

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Obnova hesla

Stratili ste heslo? Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu. E-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.

Košík 0