Čuch je jeden z najmenej používaných zmyslov a práve kvôli tomu naňho často zabúdame. Nemáme ho tak rozvinutý ako niektoré zvieratá, naša schopnosť “cítiť” má však veľkú moc. Známe vône v nás ľahko dokážu prebudiť staré spomienky, pôsobia uvoľňujúco a dokážu vyvolať silné fyzické reakcie. Stačí vôňa chutného jedla, aby sa nám hneď začali zbiehať slinky, pekný parfum dokáže upútať pozornosť opačného pohlavia a získať si sympatie. Čuch častejšie využívajú ženy, napríklad pri výbere kozmetiky, no existujú aj iné dôvody, prečo by sme nášmu nosu mali venovať rovnakú pozornosť ako chuťovým bunkám.

Všade dobre, doma najlepšie

O aromaterapii už počuli mnohí, no iba málokto by vedel presnejšie popísať, ako táto metóda funguje. V skutočnosti bola aromaterapia obľúbená už v starovekom Ríme, nielen vďaka jej relaxačným účinkom, ale aj kvôli schopnosti skutočne liečiť. Zapálená aromalampa s pár kvapkami obľúbeného éterického oleja dokáže zútulniť každý domov a nielen že naplní váš dom alebo byt osviežujúcou vôňou, ale už len pobytom doma sa vám uľaví od mnohých ťažkostí, ako napríklad:
  • nádcha
  • dráždivý kašeľ
  • zápaly dýchacích ciest
  • depresia
  • oslabená imunita

Každý si nájde obľúbenú

V súčasnosti dostať esenciálne oleje tých najzaujímavejších vôní, na aké si spomeniete. V našej ponuke populárne vône akoeukalyptus,borovica, alebo mäta, ktoré sa najviac hodia pri liečbe nádchy. Okrem toho, že vám uľavia od zapchatého nosa, dezinfikujú aj okolitý vzduch a tak zabraňujú ďalšiemu šíreniu nákazy. Populárna je tiež levanduľa, ktorá priaznivo pôsobí na nervový systém a hodí sa pre každodenné meditácie alebo na zmiernenie depresie. Medzi ďalšie esenciálne oleje, ktoré vám rozhodne odporúčame, patria čajovník,cédrové drevo, medovka,škorica,tymiána mnohé ďalšie. Nájdite si tú pravú vôňu v našej pestrej ponukea objednajte si spolu s olejmi aj štýlovú aromalampu, ktorá sa stane decentnou okrasou vašej obývačky alebo kancelárie.

Produktový katalóg

Recenzie

Katalóg strukovín

Obchodné podmienky

Veľkoobchod

Kontakt

V tlači

Blog

Ako reklamovať

Kontakt

Adresa firmy


ANI Slovakia s. r. o.,
Priemyselná 8, 071 01 Michalovce
IČO: 50 885 618

Garancia kvality


OSOBNÝ ODBER

Adresa


Obchodná 2
071 01 Michalovce

Kedy?


Pondelok až piatok
08:00 – 12:00
13:00 – 16:00

Pri objednávke nad 37€ ANi Reishi proteínové raňajky 6x50g zadarmo!