Obľúbené
Obľúbené
Zdravie
Posted in

Mletá káva s Reishi: dúšok zdravia a energie

Posted in
[et_pb_section fb_built=“1″ _builder_version=“3.0.47″][et_pb_row _builder_version=“3.0.48″ background_size=“initial“ background_position=“top_left“ background_repeat=“repeat“][et_pb_column type=“4_4″ _builder_version=“3.0.47″ parallax=“off“ parallax_method=“on“][et_pb_text _builder_version=“3.0.74″ background_size=“initial“ background_position=“top_left“ background_repeat=“repeat“]O účinkoch zázraku menom Reishi sme na našom blogu písali už v súvislosti s našimi čajmi, horúcou čokoládou a zelenou kávou. Mnohí z vás už mali možnosť presvedčiť sa o benefitoch, ktoré prináša pravidelné užívanie našich jedinečných produktov a váš záujem o zdravý životný štýl nás veľmi teší. Dnes by sme vám radi predstavili ďalší z našich produktov – mletú kávu s extraktom huby Reishi.

Prečo práve Reishi?

Huba Reishi (latinsky Ganoderme Lucidum) je v Ázii už stáročia vyhľadávanou potravinou, no jej nedostupnosť a vysoká cena ju robila v minulosti pre bežných ľudí nedostupnou. Čínski cisári za ňu boli ochotní platiť obrovské sumy, no vďaka cielenému pestovaniu tejto vzácnej huby už nemusíte byť členom cisárskeho dvora, aby ste si jej výnimočné účinky mohli dopriať tiež. Jej pravidelným užívaním získate:
  • vyššiu imunitu a výkonnosť
  • psychickú pohodu
  • nižšiu hladinu cholesterolu
  • pomalšie starnutie
  • kvalitnejší spánok
  • detoxikáciu organizmu
  • lepšie trávenie
Okrem toho sa tiež potvrdili účinky huby Reishi pri alergiách a astme, či dokonca jej pomoc pri prevencii proti rakovine. Začnite užívať hubu Reishi ešte dnes a vaše telo vám bude vďačné.

Zdravý životabudič

Tiež patríte k ľuďom, ktorí si ráno nevedia predstaviť bez chutnej kávy? Naša mletá káva s extraktom Reishi je vyrobená z tých najkvalitnejších zŕn a už jej vôňa vám zdvihne náladu a zvýši energiu. Jej pitie si rýchlo zamilujete a stane sa vašim obľúbeným rituálom, bez ktorého si už začiatok dňa nebudete vedieť predstaviť. Extrakt z huby Reishi chuť vynikajúcej kávy nijako neovplyvňuje a okrem energie vám poskytne zdravie, ktoré má nevyčísliteľnú hodnotu. Ak by ste chceli kávu s hubou Reishi najskôr vyskúšať, zadajte v našom formulári svoje meno, adresu a my vám pošleme vzorku vynikajúcej kávy s hubou Reishi úplne ZADARMO. Veríme, že vás okúzli rovnako ako nás 🙂   [/et_pb_text][et_pb_shop type=“product_category“ posts_number=“6″ columns_number=“6″ _builder_version=“3.17.1″ include_categories=“100″][/et_pb_shop][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Join the conversation

Prihlásiť sa
Vytvoriť účet

Odkaz na nastavenie nového hesla bude odoslaný na váš email.

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

Obnova hesla

Stratili ste heslo? Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu. E-mailom dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla.

Košík 0