O účinkoch zázraku menom Reishi sme na našom blogu písali už v súvislosti s našimi čajmi, horúcou čokoládou a zelenou kávou. Mnohí z vás už mali možnosť presvedčiť sa o benefitoch, ktoré prináša pravidelné užívanie našich jedinečných produktov a váš záujem o zdravý životný štýl nás veľmi teší. Dnes by sme vám radi predstavili ďalší z našich produktov – mletú kávu s extraktom huby Reishi.

Prečo práve Reishi?

Huba Reishi (latinsky Ganoderme Lucidum) je v Ázii už stáročia vyhľadávanou potravinou, no jej nedostupnosť a vysoká cena ju robila v minulosti pre bežných ľudí nedostupnou. Čínski cisári za ňu boli ochotní platiť obrovské sumy, no vďaka cielenému pestovaniu tejto vzácnej huby už nemusíte byť členom cisárskeho dvora, aby ste si jej výnimočné účinky mohli dopriať tiež. Jej pravidelným užívaním získate:
  • vyššiu imunitu a výkonnosť
  • psychickú pohodu
  • nižšiu hladinu cholesterolu
  • pomalšie starnutie
  • kvalitnejší spánok
  • detoxikáciu organizmu
  • lepšie trávenie
Okrem toho sa tiež potvrdili účinky huby Reishi pri alergiách a astme, či dokonca jej pomoc pri prevencii proti rakovine. Začnite užívať hubu Reishi ešte dnes a vaše telo vám bude vďačné.

Zdravý životabudič

Tiež patríte k ľuďom, ktorí si ráno nevedia predstaviť bez chutnej kávy? Naša mletá káva s extraktom Reishi je vyrobená z tých najkvalitnejších zŕn a už jej vôňa vám zdvihne náladu a zvýši energiu. Jej pitie si rýchlo zamilujete a stane sa vašim obľúbeným rituálom, bez ktorého si už začiatok dňa nebudete vedieť predstaviť. Extrakt z huby Reishi chuť vynikajúcej kávy nijako neovplyvňuje a okrem energie vám poskytne zdravie, ktoré má nevyčísliteľnú hodnotu. Ak by ste chceli kávu s hubou Reishi najskôr vyskúšať, zadajte v našom formulári svoje meno, adresu a my vám pošleme vzorku vynikajúcej kávy s hubou Reishi úplne ZADARMO. Veríme, že vás okúzli rovnako ako nás 🙂  

Produktový katalóg

Recenzie

Katalóg strukovín

Obchodné podmienky

Veľkoobchod

Kontakt

V tlači

Blog

Ako reklamovať

Kontakt

Adresa firmy


ANI Slovakia s. r. o.,
Priemyselná 8, 071 01 Michalovce
IČO: 50 885 618

Garancia kvality


OSOBNÝ ODBER

Adresa


Obchodná 2
071 01 Michalovce

Kedy?


Pondelok až piatok
08:00 – 12:00
13:00 – 16:00

Pri objednávke nad 37€ ANi Reishi proteínové raňajky 6x50g zadarmo!