Obľúbené
Obľúbené
Uncategorized
Posted in

Zdravá káva existuje!

Posted in

Každý dúškom kávy sa v nás prebúdza kúsok ja. S každým nádychom jej omamnej vône sa rozširuje náš úsmev. Predstavte si, že teraz sa s každou šálkou kávy postaráte nielen o svoje duševné, ale aj o telesné zdravie. S kávou, ktorá obsahuje výťažky liečivej huby Reishi, zabojujete nielen proti únave, ale aj proti mnohým neduhom.

Prečo vlastne pijeme kávu? Najčastejší dôvod prečo ju pijeme je fakt, že je v nej kofeín, ktorý dokáže odstrániť únavu. Poznáte tie stavy, keď dokážeme fungovať až po rannej šálke kávy. Káva je taktiež veľmi prospešná pre mozog a dokonca dokáže odbúrať aj stres. Ak aj vy patríte k ľuďom, ktorí by tak veľmi chceli cvičiť, ale veľmi sa im nechce. Tak siahnite po šálke kávy a tá Vás povzbudí a naženie do žíl trocha potrebného adrenalínu. Kávu si vychutnávame s rodinou, priateľmi, známymi… Káva už jednoducho patrí k životu. Tak prečo nepiť kávu, ktorá posilňuje našu imunitu a chráni nás proti rakovine?

Ale pozor! Nie je káva ako káva. Je káva, ktorá je zdravšia a káva, ktorá obsahuje nepriaznivé látky a ta už bohužiaľ až taká zdravá nie je.

Naša káva obsahuje hubu REISHI (Ganoderma Lucidum). Zistilo sa, že Reishi dokáže ochrániť aj pred cukrovkou. Tí čo pijú kávu sú taktiež menej náchylní na mozgové príhody. A keďže v dnešnej dobre sú bohužiaľ veľmi rozšírené nádorové ochorenia, káva s obsahom REISHI dokáže určitým spôsobom v niektorých prípadoch napomôcť pri tomto ochorení.

Takže dobrá rada:

Milovníci kávy vždy si prečítajte zloženie kávy kde sa pestovala a ako bola pestovaná. Pretože vždy je lepšie piť zdravšiu kávu a byť si istý, že neobsahuje žiadne chemikálie a pesticídy. Zdravie je len jedno tak si na neho treba dávať pozor.

S našou kávou pijete naozaj “na zdravie”. 🙂

Join the conversation

Košík 0